Прованс


Давайте розрахуємо вартість Вашої майбутньої кухні за 3 хвилини.
Це безкоштовно!

Кухня в стилі Прованс

Кухня в стилі Прованс – французька простота з насиченим сільським колоритом. В інтер’єрі використовують природні матеріали або їх імітацію, тому в приміщенні завжди буде затишно та стильно. Фахівці компанії GV-kuhni створюють вишукані кухні в стилі прованс, фото яких ви можете побачити на нашому сайті.

Дизайн кухні в стилі прованс – особливості французького затишку

Кухні прованс у Львові дуже популярні. Кухонний гарнітур зазвичай створюють із масиву дерева або використовують шпоновані, плівкові та фарбовані фасади. Цікаво виглядають текстурні плити Cleaf. Прованс кухні, ціна від GV-kuhni вам сподобається, бажано вибирати з патинуванням, імітацією тріщин та нерівної поверхні. Гладенький акрил з металевим блиском не притаманний прованс кухні.

Кухня Прованс, купити можна в готовому виді або під замовлення, має свої особливості:

  1. Відкриті полиці та скляні дверцята шафи.
  2. Прямі та асиметричні лінії фасаду.
  3. Гарнітур світлих та пастельних відтінків: блакитних, кремових, лимонних, лавандових, оливкових, салатових та білих. Цікаво виглядає кухня прованс смарагд, грейд, але допускається використання темно-коричневих меблів.
  4. Фрезеровані фасади.

Якщо вам подобається простота та затишок, вибирайте прованс кухні, замовити які можна в компанії GV-kuhni.

GV-kuhni – зручні прованс кухні під замовлення

Майстри компанії готові створити гарнітур будь-якого розміру та наповнення, враховуючи ваші побажання та фінансові можливості. Найбільш популярна кухня прованс МДФ 2 м, яка може бути прямою або кутньою. Фахівці можуть зробити меблі для обідньої зони та студії.

Майстри використовують якісні висувні системи та направляючі, добротну фурнітуру та кріплення, сертифіковані та екологічно чисті плити МДФ та ДСП. З GV-kuhni можливо купити кухню прованс в Україні за оптимальну ціну, адже ми працюємо без посередників та з провіреними постачальниками матеріалів.

FAQ

⌛ Які терміни виготовлення кухні під замовлення?

Термін виготовлення кухні залежить від складності – в середньому 1,5-2,5 місяці.

✍ З яких матеріалів виготовляємо?

Зазвичай це Шпоновані, Фарбовані, Плівкові, ДСП, Акрилові, а також фірмові фасади Cleaf, AGT, Niemann.

✅ Яка ціна кухні під замовлення?

Вартість кухні під замовлення розраховується як ціна за погонний метр і стартує від 11000 гривень.

📈 Чому у нас одні з найнижчих цін у Львівській області?

Ймовірно через те, що у нас, власне виробництво площею біля 500 м² та відсутність посередників. Ще у нас багаторічна співпраця та ексклюзивні знижки від виробників фурнітури, а також досвід, завдяки якому ми порадимо де можна заощадити, а де не варто.