Фасади ДСП

Кухня з фасадами Дсп. При виготовленні кухонь економ класу найчастіше використовують фасади з ламінованого ДСП . Володіє високим степенем захисту від механічних пошкоджень, стійкість до термічних навантажень посередня. Товщина фасадів з ДСП зазвичай становить 16 або 18 мм. Найчастіше в нашій роботі використовуємо матеріали таких відомих марок як Egger, Kronospan та Swiss Krono. Торці фасадів закромковуються кромкою ПВХ товщиною 2мм
Переваги:
  • широкий вибір текстур та декорів
  • низька ціна
Недоліки:
  • низька вологостійкість
  • потреба в оборобці швів
Назад Розрахувати
Давайте розрахуємо вартість Вашої майбутньої кухні за 3 хвилини.
Це безкоштовно!

Кухні з ДСП у Львові

Кухні з ДСП вже давно стали оптимальним варіантом, якщо говорити про співвідношення ціни та якості. Надійний, стильний та універсальний матеріал прослужить Вам довго і головне, що на довгий проміжок часу збереже стан нових меблів. Фасади ДСП для кухні виготовляються методом гарячого пресування деревинних частинок, переважно стружки, із введенням спеціальних добавок. В результаті отримуємо не дорогий листовий композиційний матеріал, котрим врешті оздоблюють фасади. В асортименті інтернет-магазину Gv-kuhni представленні кращі моделі таких кухонь:

В асортименті інтернет-магазину Gv-kuhni представленні кращі моделі таких кухонь:

  1. Кухні з лдсп Еггер;
  2. Кухня з ДСП фасадами Swisskrono;
  3. Кухня фасад ДСП Кроноспан.

В результаті ви можете замовити будь-який варіант в одному місці. Зателефонуйте нам та детально розкажіть про свої побажання, рівень активності експлуатації, приблизні умови в кухонній кімнаті і ми підберемо найкращий варіант.

Для кого кухні з ДСП фасадами, найкращий варіант?

Безперечно, універсального варіанту не існує на всі випадки життя, проте є варіанти близькі до ідеалу. Дуже часто постає питання, який варіант обрати, що краще: кухня ДСП або МДФ? Ми ж пропонуємо не перейматись цим, адже маємо два варіанти, і якщо ви детально поясните де користуватиметесь кухнею, то ми точно зможемо Вам допомогти.

Наприклад, якщо ви хочете купити кухню додому де готуєте рідко, чи в офіс, то для Вас підійде найдешевший варіант, адже фізичного навантаження вона отримуватиме мало, в той час, якщо кухня це головна кімната Вашого дому, то звичайно, варто купити кухню з фасадом ДСП, або натурального дерева. Кухні з ламінованого ДСП Egger виглядають дорого та нічим не поступаються у питаннях якості дорожчий варіантам з МДФ. Фото кухні з фасадами ДСП поки що найкращий спосіб оцінити якість.

Відгуки про кухні з ЛДСП

Всі, у кого кухня з ЛДСП підтвердять, що даний матеріал досить високої якості, надійних, гарно виглядає. Але усі три пункти можуть збігтися лише тоді, коли замовляєте у надійного виробника.

Пропонуємо послуги з виготовлення ЛДСП кухонь. Заміряємо, запропонуємо найкращі варіанти та встановимо у найкоротші терміни, якщо Ви живете у Червонограді, Сокалі, Львові, Жовкві, Нововолинську, Володимиро-Волинську чи інших містах Львівської чи Волинської області.

З повагою, інтернет-магазин gv-kuhni.com.ua.

FAQ

⌛ Які терміни виготовлення кухні під замовлення?

Термін виготовлення кухні залежить від складності – в середньому 1,5-2,5 місяці.

✍ З яких матеріалів виготовляємо?

Зазвичай це Шпоновані, Фарбовані, Плівкові, ДСП, Акрилові, а також фірмові фасади Cleaf, AGT, Niemann.

✅ Яка ціна кухні під замовлення?

Вартість кухні під замовлення розраховується як ціна за погонний метр і стартує від 11000 гривень.

📈 Чому у нас одні з найнижчих цін у Львівській області?

Ймовірно через те, що у нас, власне виробництво площею біля 500 м² та відсутність посередників. Ще у нас багаторічна співпраця та ексклюзивні знижки від виробників фурнітури, а також досвід, завдяки якому ми порадимо де можна заощадити, а де не варто.