Фасади AGT

Фасади AGT мають найширшу гаму кольорів, що сприяє втіленню в життя найрізноманітніших дизайнерських фантазій. Плити МДФ турецької компанії AGT - унікальний матеріал, що відрізняється бездоганною структурою поверхні, чудовою якістю обробки і збалансованої формою розподілу волокон.
Панелі AGT — це трендові колекції сучасного та стильного декору для помешкання або офісного центру, які підкреслять переваги будь-якого інтер'єру.
Переваги:
  • глибокі і насичені кольори
  • простота очищення і обслуговування
  • екологічність
  • довговічність матеріалів
Недоліки:
  • обмежений асортимент декорів, товщин та узорів
  • відсутність можливості фрезерування узорів
Давайте розрахуємо вартість Вашої майбутньої кухні за 3 хвилини.
Це безкоштовно!

Кухня з фасадом AGT

Фасади AGT – вишуканий продукт від турецької компанії, який приваблює бездоганною структурою та якісною обробкою. Великий вибір МДФ АГТ дозволяє ефектно підкреслити дизайн в приміщенні та створити неперевершену атмосферу. В компанії GV-kuhni легко замовити кухню з фасадом AGT будь-якого відтінку.

Кухня з фасадом AGT – особливості та переваги

Фасади AGT для кухонь відрізняються високою стійкістю до високих температур, вологості та механічних пошкоджень. За основу беруть якісне ДСП та за допомогою гарячого пресування покривають плиту міцною та еластичною плівкою. Покриття AGT заворожує блиском та насиченими кольорами.

Переваги кухні АГТ

  1. Великий вибір кольорів, імітації текстур та малюнків.
  2. Простий догляд, хоча AGT фасади для кухні швидко забруднюються, і відгуки покупців це підтверджують.
  3. Довговічність. Кухні з пластику AGT мають захист від ультрафіолетового випромінювання та гострих предметів.
  4. Доступна ціна, тому купити кухню з фасадом AGT можна з невеликим бюджетом.

Якщо ви не визначились, що краще АГТ або пластик, бажано оцінити недоліки виробу. Температура біля гарнітура повинна бути в межах 10-40 С0. Високий процент вологості може стати причиною деформації кухні з фасаду AGТ, а усунути дефект неможливо.

Кухні АГТ, фасади від GV-kuhni.

Глянцева та матова кухня під замовлення з фасадом AGT – гарний вибір для невеликих приміщень, який допоможе створити неперевершену атмосферу. Панелі AGT, на форумі багато позитивних відгуків, розширюють простір та наповнюють його світлом.

Ціни кухні з фасадом AGT у Львові доступні, можливо адаптувати виріб під ваш бюджет. Майстри підкажуть, як краще розташувати полиці та освітлення, щоб вам було зручно та затишно. Якісні системи та фурнітура зроблять ваші домашні справи максимально продуктивними. Кухня під замовлення, фасади AGT вам неодмінно сподобаються, прослужать довго та в радість.

FAQ

⌛ Які терміни виготовлення кухні під замовлення?

Термін виготовлення кухні залежить від складності – в середньому 1,5-2,5 місяці.

✍ З яких матеріалів виготовляємо?

Зазвичай це Шпоновані, Фарбовані, Плівкові, ДСП, Акрилові, а також фірмові фасади Cleaf, AGT, Niemann.

✅ Яка ціна кухні під замовлення?

Вартість кухні під замовлення розраховується як ціна за погонний метр і стартує від 11000 гривень.

📈 Чому у нас одні з найнижчих цін у Львівській області?

Ймовірно через те, що у нас, власне виробництво площею біля 500 м² та відсутність посередників. Ще у нас багаторічна співпраця та ексклюзивні знижки від виробників фурнітури, а також досвід, завдяки якому ми порадимо де можна заощадити, а де не варто.