Шпоновані фасади

Модифікований шпон з натурального дерева – це імітація цінних та екзотичних порід зі стабільними структурою та відтінками, а також більш стійким до різких коливань вологості та температури повітря.
В основі шпонованого фасаду є МДФ товщиною 19 мм виробництва Kronospan Mielec (Польща), який покривається модифікованим шпоном та 2-х шарове нанесення грунту та лаку. Може виконуватись з фрезерованою ручкою яка фарбується окремо в колір згідно палітри кольорів Ral.
Переваги:
  • екологічно чистий продукт з унікальною структурою
  • висока довговічність та ремонтопригодність
  • широкий вибір текстур та декорів
Недоліки:
  • висока вартість
  • неможливість фрезерування узорів
Давайте розрахуємо вартість Вашої майбутньої кухні за 3 хвилини.
Це безкоштовно!

Кухня під замовлення шпоновані фасади

Шпоновані фасади майже не відрізняються від масиву дерева. Вони не вибагливі в догляді, стійкі до механічних пошкоджень та вологи. Завдяки різноманітним фактурам та кольоровій гаммі, ви створите затишну атмосферу в приміщенні. Ціна на кухні зі шпонованим фасадом в компанії GV-kuhni низька, адже ми працюємо без посередників.

Особливості меблевих шпонованих фасадів для кухні

Щоб шпоновані фасади для кухні були якісними, в виробництві використовують плитку МДФ (19 мм) від польського виробника Kronospan Mielec. За допомогою холодного або гарячого пресування її покривають модифікованими смужками деревини (шпоном), які потім обробляють ґрунтом та лаком.

Кухня зі шпонованим фасадом – екологічно чистий виріб, та це не єдина перевага матеріалу:

  1. Великий вибір відтінків та структури. В продажі є шпон з цікавими візерунками благородних порід дерев: красного дуба, венге, карельської берези, тощо. На додачу італійські фасади для кухні з МДФ піддаються згинанню.
  2. Великий термін експлуатації та можливість відремонтувати пошкоджені ділянки. Фасади кухонь зі шпону краще переносять різні механічні дії та високу вологість ніж вироби з масиву, хоча коштують набагато нижче.
  3. Нескладний догляд. Досить помити м’якою ганчіркою, змоченою в мильному розчині.

Звичайно, перед покупкою бажано оцінити недоліки: шпоновані фасади для кухонь у Львові досить дорогі та з часом можуть змінити колір, особливо шпон «білий дуб». Їх важко фрезерувати, а складні візерунки відтворити неможливо

GV-kuhni – світ неперевершених кухонь

Ви можете придбати кухню під замовлення зі шпонованим фасадом будь-якого кольору та текстури. Майстри до дрібниць продумають розташування полиць, освітлення та фурнітури, щоб вам було максимально зручно. Цікаво виглядає продукт з фрезерованими ручками, які фарбуються окремо. Якісні речі не завжди коштують дорого – ми допоможемо вам зекономити. В наявності є готові фасади для кухні, ціни вам неодмінно сподобаються.

FAQ

⌛ Які терміни виготовлення кухні під замовлення?

Термін виготовлення кухні залежить від складності – в середньому 1,5-2,5 місяці.

✍ З яких матеріалів виготовляємо?

Зазвичай це Шпоновані, Фарбовані, Плівкові, ДСП, Акрилові, а також фірмові фасади Cleaf, AGT, Niemann.

✅ Яка ціна кухні під замовлення?

Вартість кухні під замовлення розраховується як ціна за погонний метр і стартує від 11000 гривень.

📈 Чому у нас одні з найнижчих цін у Львівській області?

Ймовірно через те, що у нас, власне виробництво площею біля 500 м² та відсутність посередників. Ще у нас багаторічна співпраця та ексклюзивні знижки від виробників фурнітури, а також досвід, завдяки якому ми порадимо де можна заощадити, а де не варто.