Фасади Cleaf

Фасади Cleaf - це унікальний продукт, створений з використанням інноваційного матеріалу – деревно-стружкової плити з термоструктурованою поверхнею. Унікальна технологія італійського виробника дозволяє створювати покриття за зовнішнім виглядом і на дотик не відрізняється від натуральної деревини, а також стильні декори, що імітують тканину, шкіру і камінь.
Застосування техніки перенесення 3-d зображення забезпечує високу ступінь імітації природного малюнка і структури продукції. Ця серія ДСП відрізняється високою щільністю, невеликою вагою, завдяки низькій концентрації смол і клейових складників. Деревні плити CLEAF мають термічно структурованою поверхнею (TSS), що є основою для створення глибокого тиснення (90 мікрон). Плити TSS відповідає жорстким стандартам екології, оскільки для їх виробництва використовується деревина, яку поставляють відомими європейськими компаніями.
Переваги:
  • екологічність продукту
  • висока стійкість до механічних пошкоджень
  • хороша вологостійкість
Недоліки:
  • обмежений асортимент декорів, товщин та узорів
  • відсутність можливості фрезерування узорів
Давайте розрахуємо вартість Вашої майбутньої кухні за 3 хвилини.
Це безкоштовно!

Кухня під замовлення фасад Cleaf

Фасади Cleaf – винятковий продукт, який використовують для виготовлення кухонного гарнітура. Панелі і візуально, і на дотик імітують природні матеріали: камінь, шкіру, тканину, деревину, бетон, папір, тощо. Італійська компанія пропонує великий вибір продукту, в тому числі фасади рамкові с ДСП Cleaf, які можна комбінувати з фарбованими, скляними, пластиковими виробами. За помірну ціну краще замовити кухню з фасадом Cleaf в компанії GV-kuhni.

ДСП Cleaf характеристики та особливості

Кухня з фасадом Cleaf виготовляють зі спеціальної TSS плити Cleaf, відгуки покупців можна прочитати на сайті. За основу беруть плити ДСП, розмір якої 2800х2070 мм, а товщина – 18 мм. За допомогою гарячого пресування на підготовлені ДСП, Cleaf текстури чарують своєю реалістичністю, наносять борозни та фарбують. Глибина тиснення може бути до 300 мкм, а товщина поверхневого шару – до 1,6 мм.

Кухні Кліф, фото виробів є на сайті, мають цікаві переваги.

  1. Виглядають неперевершено та створюють в приміщенні особливу атмосферу.
  2. Кухні Cleaf рахуються екологічно чистим продуктом стандарту Е1.
  3. Фасад Cleaf для кухонь відрізняється особливою стійкістю до механічних пошкоджень, високої вологи та температури.
  4. Кухню, фасад Cleaf легко доглядати, але бажано в приміщені встановити витяжну систему.

Кухні Cleaf має два недоліки – високу ціну та обмежений асортимент. Кухню під замовлення з фасадом Cleaf не оздоблюють візерунком, адже фрезерувати ТСС плиту неможливо.

GV-kuhni – неперевершені кухні з фасадами Кліф

Бажаєте купити кухню, фасад Cleaf у Львові без переплат? Майстри GV-kuhni створюють зручні та сучасні кухні, використовуючи якісні системи. Освітлення та полиці будуть розташовані правильно та забезпечать вам максимальний комфорт. Не дивлячись на високу собівартість плити, остаточна ціна кухні з фасадом Cleaf буде відповідати вашому бюджету.

FAQ

⌛ Які терміни виготовлення кухні під замовлення?

Термін виготовлення кухні залежить від складності – в середньому 1,5-2,5 місяці.

✍ З яких матеріалів виготовляємо?

Зазвичай це Шпоновані, Фарбовані, Плівкові, ДСП, Акрилові, а також фірмові фасади Cleaf, AGT, Niemann.

✅ Яка ціна кухні під замовлення?

Вартість кухні під замовлення розраховується як ціна за погонний метр і стартує від 11000 гривень.

📈 Чому у нас одні з найнижчих цін у Львівській області?

Ймовірно через те, що у нас, власне виробництво площею біля 500 м² та відсутність посередників. Ще у нас багаторічна співпраця та ексклюзивні знижки від виробників фурнітури, а також досвід, завдяки якому ми порадимо де можна заощадити, а де не варто.