Сучасний стиль


Давайте розрахуємо вартість Вашої майбутньої кухні за 3 хвилини.
Це безкоштовно!

Кухні у сучасному стилі

Кухня в сучасному стилі повинна бути практичною та функціональною. Завдяки лаконічності та однотонності вона виглядає красиво і затишно. Дизайн кухні в сучасному стилі створюється таким чином, щоб по максимуму використати увесь простір. Для кожної речі відведено своє місце, ось чому сучасні кухні 2020 рахуються дуже зручними.

Дизайн кухні, вітальні в сучасному стилі від GV-kuhni

В сучасному стилі помітні прояви мінімалізму, тому яскраві деталі та декорації будуть зайвими. Зазвичай використовують матові та глянцеві фасади пастельного кольору: кремового, персикового, ніжно-сірого, димчастого, м’ятного, ніжно-блакитного. Заради яскравого акценту можна придбати фартух та меблі червоного, помаранчевого, лаймового відтінку.

Особливості кухні у сучасному стилі:

  1. чіткі лінії, правильна геометрія, відсутність асиметрії;
  2. вбудована техніка, сховані за дверцятами прилади;
  3. відсутність будь-яких зайвих деталей;
  4. використання хромових та скляних вставок.

Ще один важливий момент – максимальне збереження вільного простору. Сучасні кухні, дизайн яких можуть розробити фахівці GV-kuhni, доповнюються відкидними столами та барними стійками. Ви зможете замовити сучасну кухню, укомплектовану скритими ручками.

Кухня на замовлення у Львові в GV-kuhni

Майстри GV-kuhni створять чудовий та зручний гарнітур з будь-яким фасадом. В виробництві використовуються якісні та сертифіковані матеріали: ДСП, МДФ, стільниці, фартухи, фурнітура. Вишукана кухня на замовлення у Львові буде комфортною та продуманою. Фахівці знають, як краще розмістити освітлення, системи та полиці. Ви зможете результативно використати кожний куток гарнітуру.

З компанією GV-kuhni ви зможете купити кухню у сучасному стилі без зайвих затрат. Фахівці запропонують вам три колекції наповнювання: «Преміум», «Стандарт» та «Економ» та допоможуть адаптувати виріб під ваш бюджет.

FAQ

⌛ Які терміни виготовлення кухні під замовлення?

Термін виготовлення кухні залежить від складності – в середньому 1,5-2,5 місяці.

✍ З яких матеріалів виготовляємо?

Зазвичай це Шпоновані, Фарбовані, Плівкові, ДСП, Акрилові, а також фірмові фасади Cleaf, AGT, Niemann.

✅ Яка ціна кухні під замовлення?

Вартість кухні під замовлення розраховується як ціна за погонний метр і стартує від 11000 гривень.

📈 Чому у нас одні з найнижчих цін у Львівській області?

Ймовірно через те, що у нас, власне виробництво площею біля 500 м² та відсутність посередників. Ще у нас багаторічна співпраця та ексклюзивні знижки від виробників фурнітури, а також досвід, завдяки якому ми порадимо де можна заощадити, а де не варто.