Кухні на замовлення Червоноград

Якщо вас зацікавила кухня на замовлення ціна стане першим фактором для того аби замовити саме такий вид меблів. Червоноградська компанія GV вітає Вас! Ми виготовляємо кухні під замовлення та інші меблі для дому. Відрізняємось від конкурентів високою якістю та досить низькою ціною за мірками шахтарського міста. Отож, тепер детальніше, стосовно того, чим можемо бути корисними для Вас.

  • Адреса: м. Червоноград, вул. Сокальська 10, магазин "Світ меблів"
  • Телефон: +38 073 602 6006
  • Графік роботи: понеділок-пятниця 10:00-18:00, субота 10:00-15:00
Давайте розрахуємо вартість Вашої майбутньої кухні за 3 хвилини.
Це безкоштовно!

Ціна кухні на замовлення

Якщо є потреба підібрати кухні на замовлення Червоноград може запропонувати безліч варіантів, адже тут десятки виробників і ще більше представників відомих меблевих брендів. Можна купити вже готову наприклад на міському базарі по сусідству або замовити кухню у нашому магазині (вулиця Сокальська 10). Ціна кухні на замовлення стартує від 7500 грн за погонний метр. Дана пропозиція є досить вигідною, враховуючи те, що ви платитимете за оригінальні, якісні і довговічні матеріали.

З яких матеріалів робимо кухні на замовлення?

Робимо кухні на замовлення з якісних похованих, фарбованих, плівкових, акрилових фасадів від відомих перевірених виробників:

  • Cleaf;
  • AGT;
  • Niemann.

Якщо цікавить кухня по моїх розмірах у Червонограді, або з’явились питання, чи ви хочете познайомитись з нашою продукцією, заходьте у магазин “Світ меблів” за вказаною вище адресою, або телефонуйте. Ваш виробник GV-kuhni.

м. Червоноград

вул. Сокальська 10, "Світ меблів"

+38 073 602 6006

Домовитися про час
FAQ

⌛ Які терміни виготовлення кухні під замовлення?

Термін виготовлення кухні залежить від складності – в середньому 1,5-2,5 місяці.

✍ З яких матеріалів виготовляємо?

Зазвичай це Шпоновані, Фарбовані, Плівкові, ДСП, Акрилові, а також фірмові фасади Cleaf, AGT, Niemann.

✅ Яка ціна кухні під замовлення?

Вартість кухні під замовлення розраховується як ціна за погонний метр і стартує від 11000 гривень.

📈 Чому у нас одні з найнижчих цін у Львівській області?

Ймовірно через те, що у нас, власне виробництво площею біля 500 м² та відсутність посередників. Ще у нас багаторічна співпраця та ексклюзивні знижки від виробників фурнітури, а також досвід, завдяки якому ми порадимо де можна заощадити, а де не варто.