Прямі кухні


Універсальними та компактними гарнітурами вважаються саме прямі кухні , адже їх легко розмістити в складних приміщеннях з нішами, зрізаними кутками та всілякими виступами. Особливо доречно їх замовляти для вузьких та прямокутних кімнат, в яких найменша сторона буде робочою. В компанії GV-kuhni виготовляють зручні прямі кухні з продуманим наповненням. Майстри враховують зонування всього приміщення, дизайн, розміщення віконних та дверних блоків.

Як замовити пряму кухню та залишитися вдоволеним

Прямолінійна кухня доречна в багатьох випадках, а саме:

Прямі кухні, ціна досить помірна, – найкращий варіант для приміщень зі складним плануванням. Гарнітур нескладний у проектуванні, до нього легко підібрати безшовні стільниці. Суттєво знижує вартість виробу і відсутність кутів, адже їх не потрібно оформлювати та заокруглювати. В асортименті GV-kuhni є готові кухні від виробника та кухні на замовлення з доставлянням по Україні.

Прямі кухні під замовлення від GV-kuhni

З прямою кухнею можуть виникнути деякі незручності, адже важко розмістити плиту, мийку та холодильник на потрібній відстані. Майстри компанії GV-kuhni враховують не лише звички замовника та дизайнерські рішення, але й техніку безпеки та ергономіку. Ви можете купити прямі кухні на 2,5 метра та модульні будь-якого наповнення, кольору та стилю.

Пряму кухню можуть влучно доповнити й інші меблі. Наші майстри зроблять будь-який стіл (острів зі стільницею, обідній чи висувний), шухляди для користування окремо від гарнітуру або шафи-пенали. У компанії GV-kuhni гарний вибір фасадів, фурнітури, висувних систем та освітлення, тому в Україні легко купити зручні кухні з унікальним дизайном.

FAQ

⌛ Які терміни виготовлення кухні під замовлення?

Термін виготовлення кухні залежить від складності – в середньому 1,5-2,5 місяці.

✍ З яких матеріалів виготовляємо?

Зазвичай це Шпоновані, Фарбовані, Плівкові, ДСП, Акрилові, а також фірмові фасади Cleaf, AGT, Niemann.

✅ Яка ціна кухні під замовлення?

Вартість кухні під замовлення розраховується як ціна за погонний метр і стартує від 11000 гривень.

📈 Чому у нас одні з найнижчих цін у Львівській області?

Ймовірно через те, що у нас, власне виробництво площею біля 500 м² та відсутність посередників. Ще у нас багаторічна співпраця та ексклюзивні знижки від виробників фурнітури, а також досвід, завдяки якому ми порадимо де можна заощадити, а де не варто.