Кутові кухні


Кутова кухня на замовлення – один з найпопулярніших видів замовлень, адже як правило покупці хочуть максимально використати вільну площу. Якщо обирати, залишити частину стіни вільною, чи заповнити простір, тут обов’язково виберуть другий варіант. GV-kuhni вітає Вас на сайті. Пропонуємо купити кутові кухні у Львові за досить лояльними цінами. Далі детальніше.

Ціна кутової кухні у Львові

Кутові кухні під замовлення у нас коштують від 7500 гривень за погонний метр. Досить низьку ціну можемо забезпечити власним виробництвом та унікальними умовами з виробниками фурнітури. Ми звичайно можемо працювати на 100% за Вашим проєктом, проте рекомендуємо скористатись послугами майстра, котрий усе поміряє і зверне увагу на ті моменти, яких можливо Ви не помічаєте. Особливо це стосується кутової кухні, адже наприклад на куті при невдалому плануванні може утворитись так звана “мертва зона”, котра постійно дратуватиме Вас.

Зверніть увагу на якість матеріалів

Такий вид кухонь відрізняється наприклад від радіусних чи прямих лише формою. Матеріали й компоненти однакові. Зазвичай ми використовуємо перевірені фасади від відомих брендів Cleaf, AGT та Niemann. Вже не одноразово переконались у їхній якості. Зверніть увагу на те, що кухні в принципі будуть піддаватись підвищеним фізичним навантаженням. Постійна пара, перепади температур і відкривання дверцят десятки раз за десь – завдання не з легких.

Пропонуємо купити кутові кухні на замовлення саме у нас. Термін виготовлення 1,5-2 місяці, проте вона буде ідеально підігнана відносно розмірів кімнати, Ви на власні очі побачите усі етапи виробництва кухні та вибрати найкращий варіант фасадів та компонентів.

FAQ

⌛ Які терміни виготовлення кухні під замовлення?

Термін виготовлення кухні залежить від складності – в середньому 1,5-2,5 місяці.

✍ З яких матеріалів виготовляємо?

Зазвичай це Шпоновані, Фарбовані, Плівкові, ДСП, Акрилові, а також фірмові фасади Cleaf, AGT, Niemann.

✅ Яка ціна кухні під замовлення?

Вартість кухні під замовлення розраховується як ціна за погонний метр і стартує від 11000 гривень.

📈 Чому у нас одні з найнижчих цін у Львівській області?

Ймовірно через те, що у нас, власне виробництво площею біля 500 м² та відсутність посередників. Ще у нас багаторічна співпраця та ексклюзивні знижки від виробників фурнітури, а також досвід, завдяки якому ми порадимо де можна заощадити, а де не варто.