Кутові кухні

Кутові кухні під замовлення ціна вашого проекту.

✅ Замовити кутову кухню на замовлення у Львові з доставкою.
✅ Заміри, доставка і заніс на поверх безкоштовно!
Давайте розрахуємо вартість Вашої майбутньої кухні за 3 хвилини.
Це безкоштовно!

Кутова кухня на замовлення – один з найпопулярніших видів замовлень, адже як правило покупці хочуть максимально використати вільну площу. Якщо обирати, залишити частину стіни вільною, чи заповнити простір, тут обов’язково виберуть другий варіант. GV-kuhni вітає Вас на сайті. Пропонуємо купити кутові кухні у Львові за досить лояльними цінами. Далі детальніше.

Ціна кутової кухні у Львові

Кутові кухні під замовлення у нас коштують від 7500 гривень за погонний метр. Досить низьку ціну можемо забезпечити власним виробництвом та унікальними умовами з виробниками фурнітури. Ми звичайно можемо працювати на 100% за Вашим проєктом, проте рекомендуємо скористатись послугами майстра, котрий усе поміряє і зверне увагу на ті моменти, яких можливо Ви не помічаєте. Особливо це стосується кутової кухні, адже наприклад на куті при невдалому плануванні може утворитись так звана “мертва зона”, котра постійно дратуватиме Вас.

Зверніть увагу на якість матеріалів

Такий вид кухонь відрізняється наприклад від радіусних чи прямих лише формою. Матеріали й компоненти однакові. Зазвичай ми використовуємо перевірені фасади від відомих брендів Cleaf, AGT та Niemann. Вже не одноразово переконались у їхній якості. Зверніть увагу на те, що кухні в принципі будуть піддаватись підвищеним фізичним навантаженням. Постійна пара, перепади температур і відкривання дверцят десятки раз за десь – завдання не з легких.

Пропонуємо купити кутові кухні на замовлення саме у нас. Термін виготовлення 1,5-2 місяці, проте вона буде ідеально підігнана відносно розмірів кімнати, Ви на власні очі побачите усі етапи виробництва кухні та вибрати найкращий варіант фасадів та компонентів.