Комплектація “Економ”

  • завіси без дотягу (виробництва Китай)
  • телескопічні направляючі повного висуву (виробництва Китай)
  • для горизонтальних дверей які відкриваються в гору - газові ліфти (виробництва Китай)
  • металева сушка білого кольору(виробництва Китай)
  • ручки релінг 96-160мм (виробництва Китай)
Давайте розрахуємо вартість Вашої майбутньої кухні за 3 хвилини.
Це безкоштовно!

Кухня Економ класу

Якісний кухонний гарнітур можна придбати за прийнятну ціну, якщо ви потрапили до гарних майстрів. Багато компаній по виробництву меблів пропонують замовити кухню економного класу, до якого входять дешеві системи, фурнітура, ДСП. Щоб дешеві кухні прослужили багато років, потрібно правильно економити. Фахівці GV-kuhni пропонують взяти кухні економ-класу від виробника без переплат та кепських комплектуючих.

Кухня під замовлення Економ – якість перевірена роками.

Компанія GV-kuhni пропонує не економити на фасадах та стільниці, на які припадає суттєве навантаження. В наш Економ-клас кухонь входить недорога, але достатньо якісна фурнітура та висувні системи китайського виробництва. Так, з Китаю привозять не тільки підробки, але й надійні комплектуючі.

Що входить до кухні економ варіант?

  1. направляючі повного висуну (телескопічні);
  2. металева сушка гарного білого кольору;
  3. ручки рейлінг різного розміру (96-160 мм);
  4. добротні завіси без довідних механізмів.

На горизонтальні дверцята, які будуть відкриватися вгору, встановлюються газові ліфти. Ви можете купити кухню Економ-класу у Львові, Червонограді та інших містах, зекономивши на освітленні, висувних кошиках, карго, тощо. Майстри допоможуть вибрати зручне наповнення та не переплатити за зайві речі. В підсумку ціна недорогої кухні під замовлення не перевищить ваш бюджет.

GV-kuhni – якісна та недорога кухня Економ

Майстри можуть створити неперевершені кухні на замовлення у Львові недорого, тому ви легко втілите свої заповітні мрії про зручний та розкішний гарнітур. Фахівці GV-kuhni правильно розташують полиці, системи та освітлення.

Ви можете замовити корпусні та модульні кухні економ-класу зі складу з будь-якими фасадами. З GV-kuhni ви зможете купити фабричну кухню недорого під замовлення, економний клас від нашої компанії – це якісні та екологічно чисті меблі.