Стільниці зі штучного каменю

Штучний (або акриловий) камінь - це міцний матеріал, що імітує текстуру і якості натурального каменю. Він складається з акрилових смол, тригідрату алюмінію, який видобувається з білої глини, і гігієнічних барвників. У штучного каменю немає пор тому він водонепроникний і не вбирає вологу та бруд, що забезпечує можливість вітсутності розвитку грибків та бактерій.
Безшовна технологія дає нам змогу виготовити констукцію будь-якої складності та форми, а також підкреслити екслюзивність виробу. Штучний камінь можна назвати вічним матеріалом, оскільки він легко і багаторазово реставрується.
Переваги:
  • водонепроникність
  • безшовність
  • міцність
Недоліки:
  • висока вартість
Давайте розрахуємо вартість Вашої майбутньої кухні за 3 хвилини.
Це безкоштовно!

Кухня з cтільницею зі штучного каменю

Стільниці зі штучного каменю до вподоби господиням, які цінують гігієнічність, практичність та красу виробу. Продукт неодмінно впишеться в будь-який дизайн приміщення та ефектно підкреслить ексклюзивність вашого гарнітура. Замовити кухню зі стільницею зі штучного каменю можна в компанії GV-kuhni за помірну ціну.

Стільниці зі штучного каменю для кухонь – особливості та переваги

Елемент кухонного гарнітура створюють із тригідрату алюмінію, фарбників та акрилових смол. Камінь виходить ціліснім та не має пор, через які може проникати волога та бруд. Стільниці зі штучного каменю, ціна набагато нижча від виробів з натурального матеріалу, можуть бути різного кольору та з цікавими візерунками.

Стільниця на кухню зі штучного каменя має багато переваг:

  1. витримує високі температури та механічні навантаження;
  2. не поглинає кулінарні фарби та вологу;
  3. не деформується від перепадів температур та високої вологості;
  4. підлягає реставрації, адже штучний камінь і стільницю можна шліфувати;
  5. має гладеньку поверхню, яку дуже важно пошкодити;
  6. може бути різної конфігурації та не має швів.

Ціна кухні із стільницею зі штучного каменю вища від ціни на вироби з ЛДСП – і це єдиний її недолік.

GV-kuhni – кухня та стільниця зі штучного каменю без переплат

Якщо вам потрібно купити кухню зі стільницею зі штучного каменю, завітайте в компанію GV-kuhni. Майстри допоможуть підібрати цікавий варіант потрібного кольору, розміру та форми. Стільниця зі штучного каменю може бути суцільною з раковиною, що дуже зручно. Майстри виготовлять якісні кухонні гарнітури з довговічними висувними системами та продуманим освітленням.

Ми готові створити вишукану кухню під замовлення зі стільницею зі штучного каменю, а вибір систем, фасадів та інших елементів гарнітуру у нас великий. Ціна стільниці залежить від розмірів та конфігурації, але вона буде прийнятною. GV-kuhni працює без посередників та готова адаптувати кухню під ваш бюджет.