Кухні на замовлення Нововолинськ

Пропонуємо купити кухні під замовлення у Нововолинську від мережі меблевих магазинів. Володіємо власним виробництвом, співпрацюємо з виробниками фурнітури напряму, тому впевнені, що можемо запропонувати вигідні ціни, адже знаємо своїх конкурентів в лице.

  • Адреса: м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 21
  • Телефон: +38 093 170 7910
  • Графік роботи: понеділок-пятниця 10:00-18:00, субота 10:00-15:00.


Наші роботиЯкщо Вам потрібна кухня по своїх розмірах в Нововолинську, значить у Вас точно непересічна ситуація: можливо треба дуже велика чи надто маленька кімната для кухні, а може й зовсім маєте бажання реалізувати власний креативний задум. Якщо у Вас така ситуація, то ви звернулись за адресою.

Ціна кухні на замовлення

Якщо Вас цікавить кухня на замовлення ціна достатньо важлива в даному питанні, адже вартість рівноцінна якості. Існує ризик, що при сильній економії ви придбаєте низькоякісний екземпляр, який при сильній волозі чи перепаді температури втратить свій функціональний і зовнішній вигляд. Вартість кухні у нас 7500 грн за погонний метр. Ми як виробник, гарантуємо якісне і своєчасне виготовлення кухні під заказ. До Вас приїде майстер, аби заміряти розміри, і після 1,5-2 місяці кухня буде готова. Врахуємо деталі вашого проєкту, підкажемо, як можна реалізувати якісніше. Пропонуємо замовити кухню у місті Нововолинськ від виробника у найрізноманітніших стилях: сучасний, класичний, Прованс.

м. Нововолинськ