Акрилові фасади

Акрил - полімер метилметакрилату, модифікований пластик, з новітніми, покращеними властивостями . У виробництві кухонь використовується не так давно, але вже займає лідируючі позиції, і це виправдано. Акрилові фасади для кухні зазвичай виготовляють у такий спосіб: плиту обклеюють тонкими листами акрилу і відправляють їх під прес.
Товщина плити МДФ - 16-19 мм, а акрилового покриття - 1-3 мм. Акрил відрізняється високою стійкістю до механічних впливів, подряпин і сколів. Цей матеріал не вигорає на сонці, довгі роки зберігаючи свій первісний колір. Він не боїться впливу вологи і миючих речовин, що поряд з ідеально рівною поверхнею фасаду, істотно спрощує процес догляду за кухнею. А головне, що акрил не виділяє шкідливі речовини, і повністю безпечний для здоров'я людини.
Переваги:
  • висока степінь глянцевості
  • висока стійкість до механічних пошкоджень
  • хороша вологостійкість
Недоліки:
  • лише глянцеве виконання
  • відсутність можливості фрезерування узорів
Давайте розрахуємо вартість Вашої майбутньої кухні за 3 хвилини.
Це безкоштовно!

Кухня з акриловим фасадом

Акрилові фасади відрізняються високою стійкістю до механічних пошкоджень, ультрафіолету та високої вологи. Вони не змінюють колір і не тьмяніють, можуть прослужити до 20 років. Акрилові фасади для кухні бувають однотонними з перламутровим блиском та з цікавими малюнками. В GV-kuhni ціна на кухні з акриловим фасадом буде прийнятною та відповідати вашому бюджету.

Переваги та мінуси кухні з акрилу

За основу виготовлення кухні з акриловим фасадом беруть плиту МДФ, яку обробляють затверджувачем та ґрунтом, а далі в спеціальному принтері фарбують та наносять малюнок. Після заготівлю покривають прозорим акриловим склом. Щоб підвищити стійкість продукту до зовнішніх пошкоджень, на кожному етапі виробництва глянцеві та матові акрилові фасади кухні опромінюють ультрафіолетом.

Акрилові фасади для кухонь мають значні переваги:

  1. легкість догляду;
  2. великий вибір відтінків та неперевершений глянцевий блиск, який притаманний тільки акриловим панелям для кухні, ціна в GV-kuhni буде приємною;
  3. довговічність та стійкість до вологи, пару, гострих предметів.

Щоб купити кухню з акриловими фасадами у Львові, бажано ознайомитися з її недоліками. Панелі неможливо фрезерувати або зігнути, тому акрилові фасади виробники створюють лише прямими. Глянцеві панелі швидко забруднюються. Ціна акрилового фасаду для кухні досить висока. Ремонтувати акрилові фасади своїми руками неможливо, адже потрібне професійне обладнання.

GV-kuhni – якісна кухня під замовлення з акриловим фасадом

Майстри компанії GV-kuhni створюють якісні акрилові фасади для кухні, фото наших робіт можна побачити на сайті. Вони вирізняють красою, цікавим дизайном, зручним розташуванням полиць та освітлення. Ви можете замовити кухню з акриловим фасадом будь-якого кольору. Майстри допоможуть підібрати оздоблення торців, висувні системи та інше. Наші акрилові фасади, ціна залежить від розміру та особливостей фурнітури, відповідають усім екологічним стандартам.

FAQ

⌛ Які терміни виготовлення кухні під замовлення?

Термін виготовлення кухні залежить від складності – в середньому 1,5-2,5 місяці.

✍ З яких матеріалів виготовляємо?

Зазвичай це Шпоновані, Фарбовані, Плівкові, ДСП, Акрилові, а також фірмові фасади Cleaf, AGT, Niemann.

✅ Яка ціна кухні під замовлення?

Вартість кухні під замовлення розраховується як ціна за погонний метр і стартує від 11000 гривень.

📈 Чому у нас одні з найнижчих цін у Львівській області?

Ймовірно через те, що у нас, власне виробництво площею біля 500 м² та відсутність посередників. Ще у нас багаторічна співпраця та ексклюзивні знижки від виробників фурнітури, а також досвід, завдяки якому ми порадимо де можна заощадити, а де не варто.